اخبار - آرشیو

طراحی، ساخت و تحویل دستگاه پرس هیدرولیک پخت تایر در مرحله پایانی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر گفت: پایان طراحی، ساخت و تحویل دستگاه پرس هیدرولیک پخت تایر توسط شرکت دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور از برنامه‌های اصلی این دانشگاه در ترم جاری تحصیلی است.

ادامه مطلب

تعریف ۹۰۰ موضوع پژوهشی در برنامه علمی دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر گفت: در چارچوب برنامه علمی بیش از ۹۰۰ موضوع در زمینه‌های پژوهشی تعریف شده که می‌تواند در پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی مورد توجه قرار گیرد.

ادامه مطلب

برگزاری وبینار «کاربرد نرم افزار پروتئوس در شبیه سازی سیستم های هوشمند» توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد اسلامشهر

وبینار «کاربرد نرم افزار پروتئوس در شبیه سازی سیستم های هوشمند» با حضور ۶۰ نفر از اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و همچنین دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

ادامه مطلب

۹ رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر راه‌اندازی شد/ پذیرش ۳ هزار و ۵۰۰ دانشجوی جدید

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با اعلام اینکه تاکنون ۳ هزار و ۵۰۰ دانشجوی جدید در این دانشگاه پذیرش شده‌اند از راه‌اندازی ۹ رشته جدید مصوب در مقاطع دکتری، ارشد و کارشناسی خبر داد.

ادامه مطلب
معاون دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر:

۹۰ درصد فعالیت‌های فرهنگی به‌صورت مجازی پیگیری می‌شود

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با اعلام اینکه ۹۰ درصد فعالیت‌های فرهنگی این دانشگاه به‌صورت مجازی پیگیری می‌شود از تجمع دانشگاهیان در محکومیت حمله تروریستی به دانشگاه کابل خبر داد.

ادامه مطلب

برگزاری وبینار «استفاده از پردازش تصویر در کاربردهای تشخیصی در حوزه های پزشکی و فنی» توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد اسلامشهر

وبینار «استفاده از پردازش تصویر در کاربردهای تشخیصی در حوزه های پزشکی و فنی» با حضور ۳۰ نفر از اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و همچنین دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری وبینار تخصصی راهکارهای توسعه فعالیتهای مرکز رشد واحدهای فناور در دوران کرونا و پساکرونا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

وبینار تخصصی راهکارهای توسعه فعالیتهای مرکز رشد واحدهای فناور در دوران کرونا و پساکرونا با حضور ۱۵ نفر از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و نمایندگان واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد صبح امروز در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

ادامه مطلب