با کسب 14 مدال رنگین و مجموع 136 امتیاز حاصل شد؛

۰۹ دی ۱۳۹۳ | ۱۹:۰۰ کد : ۹۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۶۳
پیشتازی تیم های کشتی آزاد و فرنگی واحد اسلامشهر در مسابقات کشتی استان تهران
با کسب 14 مدال رنگین و مجموع 136 امتیاز حاصل شد؛

با کسب 14 مدال رنگین و مجموع 136 امتیاز حاصل شد؛

پیشتازی تیم های کشتی آزاد و فرنگی واحد اسلامشهر در مسابقات کشتی استان تهران

تیم های کشتی واحد اسلامشهر در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان برادر دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، با اقتدار کامل عنوان قهرمانی هر دو بخش را از آن خود نموده و بر سکوی اول تکیه زدند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر:

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان برادر دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از روز چهارشنبه سوم لغایت روز یکشنبه هفتم دیماه، با حضور 16 تیم برگزیده از واحدهای استان تهران به میزبانی واحد رودهن برگزار شد.

در پایان این دوره از مسابقات؛ در بخش کشتی آزاد تیم قدرتمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با کسب 4مدال طلا توسط علی طاعتی، حمیدرضا زرین پیکر، حامد عاشق حسینی و حمیدرضا ایمانی؛ 2 مدال نقره توسط محمد خزلی و سامان بهاری و یک مدال برنز توسط حمیدرضا وحدتی راد؛ 72 امتیاز را به خود اختصاص داد و با تکیه بر سکوی قهرمانی؛ از دیگر رقیبان خود پیشی گرفت.

در بخش کشتی فرنگی نیز، تیم اعزامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با کسب 3مدال طلا توسط رامین باستانی، بهنام افشاری و شهرام مهدی زاده؛ 2مدال نقره توسط نیما اسماعیلی و نعیم اسماعیلی؛ و 2مدال برنز توسط سعید حوری نژاد و بهنام پناهنده؛ 64 امتیاز برتر این دوره از مسابقات را اخذ نموده و عنوان قهرمانی کشتی فرنگی دانشجویان برادر استان تهران را به خود اختصاص داد.

تیم های واحد شهر ری و قیامدشت در بخش کشتی آزاد و تیم های واحد تهران جنوب و شهر ری در بخش کشتی فرنگی؛ پس از تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، به ترتیب عناوین دوم و سوم این دوره از مسابقات استانی را کسب نمودند.

 

روابط عمومی