در راستای گرامیداشت روز مقاومت، ایثار و پیروزی در واحد اسلامشهر برگزار شد؛

برگزاری نشست هم اندیشی بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر/ تجلیل از فرزندان شاهد و ایثارگر برتر علمی

۰۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۰ کد : ۸۹۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۶۳
نشست هم اندیشی اساتید، کارکنان و دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با محوریت «دفاع مقدس و تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب» برگزار و از فرزندان شاهد و ایثارگر برتر علمی این دانشگاه تجلیل شد.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر:

در راستای گرامیداشت حماسه ی سوم خرداد ماه سال 1361، سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس و روز مقاومت، ایثار و پیروزی، نشست هم اندیشی بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با محوریت «دفاع مقدس و تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب» بعدازظهرروز یکشنبه پنجم خردادماه در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد.

 

سرهنگ سعید خدا کرمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات اسلامشهر در این نشست با اشاره به نقش و جایگاه ویژه رزمندگان و دلاورمردان دفاع مقدس در آزادسازی خرمشهر، این موفقیت بزرگ را مرهون تلاش و از جان گذشتگی این بزرگ مردان، تحت لوای تعالیم انقلاب و ولایت فقیه دانست.

 

حجت الاسلام والمسلمین حجت الاسلام والمسلمین علی خاک رنگین مسئول موسسه شناخت رهبری و پژوهشگر دفتر حفظ و نشرآثار مقام معظم رهبری و دیگر سخنران نشست «دفاع مقدس و تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب» دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر نیز به اوضاع اقتصادی حاضر اشاره و خواستار ارتقاء آگاهی و بصیرت در زمینه ی انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی و اقتصادی به جامعه و جوانان شد.

این نشست هم اندیشی که به همت ستاد گرامیداشت سوم خرداد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد با تجلیل از فرزندان شاهد و ایثار گر برتر علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر خاتمه یافت.