به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر صورت گرفت؛

شورای رؤسای واحدهای استان تهران در واحد اسلامشهر برگزار شد

۲۴ دی ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۰ کد : ۸۴۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۲۲
لحظاتی پیش شورای رؤسای واحدهای استان تهران با حضور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و رؤسای واحدهای استان تهران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر:

دکتر سید محمودرضا آقامیری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در ابتدای نشست ضمن تقدیر از رئیس واحد اسلامشهر و دیگر همکاران وی در این واحد دانشگاهی، از اقدامات صورت گرفته در واحد اسلامشهر ابراز رضایت کرده و افزود: در بازدیدی که از این واحد داشتیم، شاهد زحمات و تلاش های دکتر اسفندیار و همکاران وی در این مجموعه دانشگاهی بودیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در شورای رؤسای واحدهای استان تهران خطاب به رؤسای واحدهای استان، با تاکید بر برنامه ریزی مطلوب در راستای دستیابی به اهداف دانشگاه آزاد اسلامی در این دهه از فعالیت آن؛ تدوین برنامه استراتژیک، بودجه بندی مناسب و عملیاتی کردن برنامه های مدون و نظارت دقیق بر اجرای برنامه ها را چهار اصل اساسی و مورد انتظار از رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برشمرد و از ایشان خواست تا اقدامات لازم در این زمینه انجام دهند.

سرپرست واحد تهران مرکزی در بخش دیگر سخنانش؛ حرکت به سوی درآمدزایی غیرشهریه ای را اصلی اساسی در توسعه کیفی دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد و بر تمرکز بیشتر بر توسعه اقتصاد دانش بنیان تاکید کرد.

وی افزود: واحدهای دانشگاهی می توانند از این طریق با تدوین برنامه­ های درآمدزایی و ارائه طرحهای دانش ­بنیان علاوه بر حل مسائل و معضلات کشور در زمینه ­های گوناگون، منابع درآمدی جدیدی نیز ایجاد کنند.

دکتر آقامیری در انتهای این جلسه از انتصاب دکترعلی مقداری بعنوان رئیس واحد فرشتگان دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و واحدهای اسلامشهر، تهران غرب و تهران شمال را بعنوان واحدهای پشتیبان و معین واحد فرشتگان معرفی کرد.

دکتر محمودرضا اسفندیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر نیز در ابتدای این نشست ضمن خیرمقدم به اعضای شورای رؤسای واحدهای استان تهران و بویژه دکتر آقامیری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، با ارائه گزارشی از فعالیت های واحد اسلامشهر از بدو تأسیس تاکنون، به برخی از توانمندی‌های این واحد دانشگاهی اشاره کرد و گفت: واحد اسلامشهر توانسته با بهره گیری از پتانسیل بالای علمی و تخصصی اساتید و کارکنان خود و همچنین برخورداری از فضا و امکانات آموزشی و پژوهشی مناسب بعنوان قطب علمی مطرح در جنوب غرب استان تهران، به سهم خود نقش مؤثری در پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تقویت بنیان علمی کشور داشته باشد.

وی همچنین از همکاری نزدیک این واحد دانشگاهی با ادارات شهرستان اسلامشهر در راستای رفع مشکلات شهرستان سخن گفت و خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر همواره با ارائه مشاوره های علمی و پژوهشی در حل مشکلات شهرستان اسلامشهر با مسئولین این شهرستان و ادارات آن همکاری می کند.