حضور مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در نخستین جشنواره انرژی و مواد

۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۳ کد : ۸۲۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۷۹
مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با ۳ محصول خود در نخستین جشنواره انرژی و مواد واقع در نمایشگاه دائمی اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی حضور یافت.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر:

مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با 3 محصول خود در نخستین جشنواره انرژی و مواد که با رویکرد حل چالش ها سه شنبه سیزدهم و چهارشنبه چهاردم آذرماه توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در نمایشگاه دائمی اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود، حضور یافت.

دکتر ناصر حسینقلی ارباب مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در گفتگو با اداره روابط عمومی واحد اسلامشهر، از حضور این مرکز با سه محصول توربین بادی عمود محور، نمک خوراکی کم سدیم رژیمی و چسب کامپوزیت با چقرمگی بالا در نخستین جشنواره مواد و انرژی با رویکرد حل چالش ها خبر داد و افزود: این نمایشگاه با هدف تبدیل واحدهای دانشگاهی از یک دانشگاه صرفاً آموزشی پژوهشی به دانشگاه حل مسئل و کارآفرین و همچنین مرتبط با صنعت و برداشتن گامی مثبت در جهت فعالسازی این امر برای دستیابی به اهداف پیش رو برگزار شده است.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با توجه به گستردگی و تنوع نظام موضوعات «انرژی و مواد»، برگزاری این نمایشگاه بتواند پل ارتباطی صنعت و دانشگاه را تقویت کرده و بستر مناسبی را برای همکاری با بخش صنعت فراهم نماید.