تغییر ساعت کاری دانشگاه آزاد اسلامی در واحدهای دانشگاهی استان تهران

۱۴ تیر ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۸ کد : ۷۷۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۲۷۹
تغییر ساعت کاری دانشگاه آزاد اسلامی در واحدهای دانشگاهی استان تهران
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بخشنامه ای اعلام کرد: ساعت کاری سازمان مرکزی، واحد علوم و تحقیقات و تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان تهران در تیرماه از ساعت 6 تا 14 است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر عبدالرسول پورعباس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بخشنامه ای از تغییر ساعت کاری دانشگاه آزاد اسلامی به ساعت 6 تا 14 در سازمان مرکزی، واحد علوم و تحقیقات، سازمان سما تهران و تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از روز شنبه 16 تیرماه تا 31 تیرماه خبر داد.

در این بخشنامه آمده است:

با عنایت به ابلاغ استانداری تهران مبنی بر تغییر ساعت کاری کلیه دستگاه های دولتی و سایر موسسات عمومی و غیرانتفاعی مستقر در استان تهران، با عنایت به تداوم شرایط خاص جوی و با توجه به ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف برق، بدینوسیله ساعات کاری واحدها و مراکز آموزشی سطح استان به استثنای بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه از شنبه مورخ 97/4/16 لغایت 97/4/31 از ساعت 6 صبح شروع و ساعت 14 بعدازظهر پایان می یابد.

ضروری است مسئولین محترم واحدهای دانشگاهی ضمن نظارت و تلاش جدی در خصوص کاهش مصرف انرژی، سیستم های سرمایشی را در دمای 25 درجه سانتیگراد تنظیم وحداکثر تا ساعت 13:30 خاموش نمایند.

شایان ذکر است واحدهای دانشگاهی که مجری ترم تابستانی می باشند می بایست براساس برنامه قبلی به نحوی برنامه ریزی نمایند تا با استفاده از حداقل نیروی انسانی در برنامه های آموزشی خللی ایجاد نگردد.