درخشش تیم سازه ماکارونی واحد اسلامشهر در مسابقات ملی سازه های ماکارونی دانشگاه سمنان

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۴ کد : ۷۵۲ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۳۰
تیم سازه ماکارونی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با اقتدار کامل عنوان قهرمانی کشور را در گرایش راندمانی یازدهمین دوره مسابقات کشوری پل ماکارونی در دانشگاه سمنان از آنِ خود کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر:

تیم سازه ماکارونی اعزامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با حضور در یازدهمین دوره مسابقات کشوری پل ماکارونی که روزهای یکشنبه شانزدهم و دوشنبه هفدهم اردیبهشت ماه با رقابت 37 تیم با 43 سازه از دانشگاه های سراسر کشور  در تالار امیر کبیر دانشگاه سمنان برگزار شد؛ توانست با برتری بر دیگر حریفان خود در گرایش راندمانی، عنوان اول این دوره از مسابقات را با راندمان 18/724 به نام خود ثبت کند.

در پایان این رقابت ها ، در بخش راندمانی پس از تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، تیم دانشگاه هشتگرد با راندمان 04/696  و تیم  دانشگاه قزوین نیز با راندمان 54/606 ، به ترتیب در جایگاه دوم و سوم این دوره از رقابتها قرار گرفتند.  

هادی نظری و حمید عرشیا به سرپرستی ایمان رستم نژاد اعضای تیم سازه های ماکارونی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر را در این مسابقات تشکیل دادند.

گفتنی است مسابقات کشوری پل ماکارونی با هدف تمرین دانشجویان رشته عمران در ساخت سازه هایی مقاوم با استفاده از رشته های ماکارونی به همت انجمن علمی دانشجویی مهندسی عمران، معاونت فرهنگی - اجتماعی و پژوهش سرای دانشجویی دانشگاه سمنان برگزار شد.