برگزاری جشن بزرگ انقلاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۶ کد : ۷۱۷ اخبار
تعداد بازدید:۶۴۲
جشن بزرگ انقلاب به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور پرشور دانشگاهیان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر:

دانشگاهیان واحد اسلامشهر بعدازظهر امروز چهارشنبه هجدهم بهمن ماه با حضور پرشور در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی در جشن بزرگ انقلاب که به مناسبت بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد؛ فرا رسیدن سالگرد بزرگترین انقلاب اسلامی جهان را گرامی داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین رضا مرادی خلیفه لو مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در این مراسم ضمن بزرگداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی؛ حفظ اتحاد و انسجام ملی، و همدلی را یکی از عوامل اصلی در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس دانست و خواستار ارتقاء دانش و بصیرت؛ و توجه بیش از پیش به اصول وحدت آفرین, همدلی و همگرایی تحت لوای ولایت فقیه شد.

این مراسم که با اجرای موسیقی توسط بهروز مسائلی خواننده جوان و خوش صدا و نیز اجرای پرشور سیدرضا نواب مجری توانمند صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران همراه بود، با برنامه های شاد و متنوعی همچون سرود (گروه سرود نوجوانان وصال) و تئاتر (توسط گروه تئاتر برگزیده جشنواره دانشجویی دانشگاه) ادامه و با قرعه کشی و اهدای کمک هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس به 15 نفر از حاضرین و توزیع کیک خاتمه یافت.