تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان ملی، آسیایی و بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

۳۰ مهر ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۴ کد : ۷۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۰۲
دکتر محمودرضا اسفندیار: ویژگی برجسته و قابل تأمل ورزشکاران واحد اسلامشهر، اولویت دهی ایشان به اخلاق و روحیه پهلوانی است.
تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان ملی، آسیایی و بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان ملی، آسیایی و بین المللی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

دکتر محمودرضا اسفندیار: ویژگی برجسته و قابل تأمل ورزشکاران واحد اسلامشهر، اولویت دهی ایشان به اخلاق و روحیه پهلوانی است.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر:

صبح امروز چهارشنبه سی ام مهرماه، همزمان با ایام گرامیداشت هفته تربیت بدنی از پیشکسوتان و قهرمانان ملی، آسیایی و بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر تجلیل شد.

دکتر محمودرضا اسفندیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در این مراسم، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و گرامیداشت هفته تربیت بدنی؛ درگذشت عالم مجاهد آیت‌الله مهدوی کنی (ره) را به ساحت مقدس حضرت ولیعصر (عجل ا...)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده ایشان تسلیت گفته و برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و دیگر عالمان ربانی، خادمان صدیق و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون نمود.

وی ویژگی برجسته و قابل تأمل ورزشکاران واحد اسلامشهر را اولویت دهی ایشان به اخلاق و روحیه پهلوانی دانست و از یکایک این ورزشکاران تقدیر کرد.

اسفندیار پایمردی، تمرین مداوم و پشتکار ورزشکاران واحد اسلامشهر در کنار همکاری صمیمانه و نزدیک معاونت دانشجویی و همکاران اداره تربیت بدنی این واحد دانشگاهی را از جمله رموز موفقیت بیشمار تیمهای واحد اسلامشهر در عرصه های ملی و بین المللی دانست و گفت: این مراسم تنها بهانه ای است تا شما عزیزان بدانید که دانشگاه، قدردان زحمات شما بوده و آن را ارج می نهد.

مراسم گرامیداشت هفته تربیت بدنی و تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان ملی، آسیایی و بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با ارائه گزارش عملکرد یکساله اخیر تربیت بدنی توسط طاهر ویسی رئیس اداره تربیت بدنی واحد اسلامشهر و پخش کلیپ "مهر تا مهر با ورزشکاران" ادامه و با تقدیر از 15 نفر از ورزشکارانی حائز مقام های برتر در مسابقات سراسری دانشگاه آزاد اسلامی، 17 نفر در مسابقات بین المللی (12 نفر از برادران و 5 نفر از خواهران)، 4نفر قهرمانان پیشکسوت دانشگاه، 2نفر قهرمانان ایثارگر، 5نفر از داوران برتر دانشگاه در سطح ملی و بین المللی، 10 نفر از مربیان برتر و 5نفر از دست اندرکاران و خادمین ورزش در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر خاتمه یافت.

 

 

روابط عمومی