طی سه بخش مجزا صورت گرفت؛

۱۸ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۹ کد : ۱۶۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۳۹۴
کارگاه های آموزش اتوماسیون اداری رایورز در واحد اسلامشهر برگزار شد
طی سه بخش مجزا صورت گرفت؛

طی سه بخش مجزا صورت گرفت؛

کارگاه های آموزش اتوماسیون اداری رایورز در واحد اسلامشهر برگزار شد

 

کارگاه‌ های آموزشی آشنایی با نحوه عملکرد نرم افزار اتوماسیون اداری (رایورز)؛ امروز در 3بخش مجزا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد.

 

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر:

حاضرین در این کارگاه‌های آموزشی که به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و همکاری شرکت رایورز؛ روز یکشنبه هجدهم مردادماه در 3بخش مجزا: ویژه معاونین و روسای دانشکده ها؛ مدیران و روسای ادارات؛ و کارکنان واحد اسلامشهر برگزار شد؛ با بخش‌های مختلف نرم‌افزار طراحی شده اتوماسیون اداری آشنا شده و آموزشهای لازم را در زمینه نحوه کار با آن دیدند.  

نرم‌افزار اتوماسیون اداری، امکان تسریع روند پاسخگویی به مکاتبات، حذف بروکراسی اداری، جلوگیری از تضییع زمان و وقت ارباب رجوع؛ و نیز قابلیت اتصال واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی را با یکدیگر و با سازمان مرکزی دانشگاه به صورت همزمان و الکترونیکی فراهم ساخته است.

همچنین با برنامه ریزی های صورت گرفته در این زمینه؛ کلیه ی مکاتبات واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از این پس؛ ازطریق این اتوماسیون و به صورت الکترونیکی انجام شده و ارسال مکاتبات به صورت نامه‌نگاری به تدریج در واحدهای دانشگاهی از بین خواهد رفت.

این اتوماسیون که پیشتر تحت ویندوز در واحدهای دانشگاهی اجرا می‌شد با همکاری شرکت رایورز و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت تحت وب ارتقاء یافته و امکانات بیشتری نیز به نسخه قبلی آن افزوده شده است و همه کارکنانی که به این اتوماسیون دسترسی دارند می‌توانند در صورت تمایل واحد؛ با اتصال به اینترنت، در خارج از محیط اداری نیز پاسخگوی مکاتبات باشند.

روابط عمومی