گامی دیگر در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی واحد اسلامشهر به ثمر نشست؛

۳۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۲ کد : ۱۵۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۳۳۶
تصویب رشته های جدید در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر
گامی دیگر در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی واحد اسلامشهر به ثمر نشست؛

گامی دیگر در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی واحد اسلامشهر به ثمر نشست؛

تصویب رشته های جدید در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

 

رئیس واحد اسلامشهر خبر داد: با عنایات خداوند متعال، حمایت های مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی و موافقت وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، 3 رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر به تصویب نهایی رسید.

 

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر:

دکتر محمودرضا اسفندیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر ضمن تقدیر از کلیه همکاران خدوم خود در واحد اسلامشهر و بویژه معاونت آموزش، از افزایش رشته های تحصیلات تکمیلی در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: با عنایات خداوند متعال، حمایت های ریاست محترم و دیگر مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین موافقت وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، رشته های مهندسی عمران – مهندسی و مدیریت منابع آب، شیمی – شیمی معدنی، و علوم کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر به تصویب نهایی رسید.

اسفندیار در ادامه، از پتانسیل و ظرفیت بالای علمی و پژوهشی این واحد دانشگاهی سخن گفت و خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در نظر دارد با بهره گیری از تمام توان خود، ضمن پرورش متخصصان و کارآفرینانی توانمند در جامعه، بعنوان بِرَندی جهانی و بین المللی مطرح گشته و بار دیگر توان علمی متخصصان ایرانی را به جهانیان اثبات نماید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر توسعه تحصیلات تکمیلی را اولویت اصلی این واحد دانشگاهی دانست و ابراز امیدواری کرد: اقدامات اساسی برای تصویب رشته های جدید و پرطرفدار دیگری نیز در حال انجام بوده و در آینده ای نزدیک، بر تعداد رشته های تحصیلات تکمیلی واحد اسلامشهر افزوده خواهد شد.

گفتنی است واحد اسلامشهر با موقعیت جغرافیایی مناسب، در منطقه جنوب غرب تهران واقع شده و از نزدیک ترین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به پایتخت به شمار می رودکه دارای 6 دانشکده مصوب علوم پایه، ادبیات و علوم انسانی، علوم تربیتی و روانشناسی، فنی و مهندسی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، و مدیریت و حسابداری است؛ و هم اکنون بیش از 24000 دانشجو در مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی ارشد؛ و دکتری تخصصی در حال تحصیل هستند.

این واحد دانشگاه آزاد اسلامی، از نیمسال آتی آماده پذیرش دانشجو در رشته های مصوب جدید بوده و دانشجویان علاقمند می توانند نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

 

روابط عمومی