قهرمانی تنیس بازان واحد اسلامشهر در مسابقات تنیس روی میز

۲۵ آذر ۱۳۹۲ | ۱۱:۴۵ کد : ۱۴ اخبار
تعداد بازدید:۹۳۸
تنیس بازان واحد اسلامشهر با پیروزی بر دیگر حریفان خود در منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی، عنوان قهرمانی تنیس روی میز دانشجویان برادر منطقه را در هر دوبخش تیمی و انفرادی به نام خود ثبت نمودند
قهرمانی تنیس بازان واحد اسلامشهر در مسابقات تنیس روی میز

 

 

 

قهرمانی تنیس بازان واحد اسلامشهر در مسابقات تنیس روی میز

دانشجویان برادر منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی 

 

تنیس بازان واحد اسلامشهر با پیروزی بر دیگر حریفان خود در منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی، عنوان قهرمانی تنیس روی میز دانشجویان برادر منطقه را در هر دوبخش تیمی و انفرادی به نام خود ثبت نمودند.

 

تیم تنیس روی میز واحد اسلامشهر با حضور در مسابقات تنیس روی میز دانشجویان برادر منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی که با شرکت 14 تیم از واحدهای منطقه 8 ، در روزهای شنبه و یکشنبه هجدهم و نوزدهم آبانماه ماه سال جاری به میزبانی واحد شهر قدس برگزار گردید، در پایان دو روز رقابت، در هر دو بخش تیمی و انفرادی، بر پلکان قهرمانی تکیه زدند.

محمدعلی عباسی، مرتضی نونهال، علیرضا امرا، حامد نادری و احمدرضا عبادی پور به مربیگری شهرام خانزاده و سرپرستی طاهر ویسی اعضای تیم تنیس روی میز واحد اسلامشهر را در این دوره از رقابت ها تشکیل دادند.

گفتنی است علیرضا امرا، حامد نادری و احمدرضا عبادی پور هر سه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر مقام های اول تا سوم بخش انفرادی این دوره از رقابت ها را، که با حضور کلیه نفرات تیم های شرکت کننده  برگزار گردید، به خود اختصاص دادند که این امر برای اولین بار در این مسابقات اتفاق افتاد.