دقایقی پیش صورت گرفت؛

نامگذاری ساختمان اداری و دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر به نام «شهید سپهبد قاسم سلیمانی»

۱۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۸ کد : ۱۱۶۴ اخبار آرشیو اخبار
تعداد بازدید:۳۴۶
ساختمان اداری و دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با حضور مسوولان شهرستان و دانشگاه آزاد اسلامی به نام سردار شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر:

در آئینی با حضور دکتر محمودرضا اسفندیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، سرهنگ هادی ایلکا فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهدا(ع) اسلامشهر، سرهنگ خداکرمی فرمانده بسیج ادارات اسلامشهر و جمعی از مسوولان شهرستان و دانشگاه آزاد اسلامی، ساختمان اداری و دانشکده علوم پایه واحد اسلامشهر به نام شهید زنده‌یاد سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

 

 

سرهنگ هادی ایلکا فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهدا(ع) اسلامشهر در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد  و خاطره سردار سلیمانی و همراهان وی و دیگر شهدای مقاومت، از مسئولین واحد اسلامشهر در حسن انتخاب نامگذاری ساختمان اداری و دانشکده علوم پایه این واحد دانشگاهی به نام سردار سلیمانی تقدیر کرد و افزود: نگاه مسوولین واحد اسلامشهر و دیگر مراکز آموزشی در زمینه نامگذاری مراکز علمی و آموزشی به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است؛ چراکه در کنار رسالت آموزشی خود، به آموزش فرهنگ ، الگو و سیره شهدا نیز می پردازند.

وی در ادامه به برخی ویژگی های سردار مقاومت، سردار شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و اخلاص و معامله با خدا در تمام امور، مردم دوستی و ولایت مداری منطقی و عاقلانه را از جمله ی ویژگیهای برجسته این شهید بزرگوار برشمرد.

 

 

 ایلکا خاطرنشان کرد: مردم هوشیار و بابصیرت ایران علیرغم تبلیغات مسموم دشمنان با برگزاری تشییع میلیونی سردار سلیمانی و گرامیداشت سالگرد شهادت ایشان، نشان دادند که سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی مظهر اقتدار ملی ایران بوده و در قلب یکایک مردم ایران جای دارند.

این آئین بعدازظهر امروز چهارشنبه هفدهم دی ماه، به همت ستاد گرامیداشت مناسبت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در راستای ادای احترام و نهادینه کردن باورهای شجاعت، ایثار و مقاومت بین جامعه دانشگاهی و بویژه جوانان و دانشجویان صورت گرفت.