به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس صورت گرفت؛

برگزاری مراسم «پلاک۴۰» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

۰۵ مهر ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۶ کد : ۱۱۰۲ اخبار آرشیو اخبار
تعداد بازدید:۴۶۹
دقایقی پیش مراسم »پلاک۴۰» همراه با تجلیل از کارکنان و اساتید جانباز و ایثارگر، با حضور سردار اهوازیان و با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر:

دقایقی پیش به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛ مراسم »پلاک40» با حضور سردار عبدالفتاح اهوازیان فرمانده قرارگاه نصرت در دوران دفاع مقدس، سرهنگ هادی ایلیکا فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء (ع) اسلامشهر، دکتر محمودرضا اسفندیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و جمعی از مسئولین و کارکنان بسیجی این واحد دانشگاهی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد.

 

 

دکتر اسفندیار در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت های دلیرمردان 8سال جنگ تحمیلی، برگزاری این مراسم و مراسم های اینچنین را همچون تذکری ضروری دانسته و خاطرنشان کرد: این مراسم ها به معنی تذکری برای همه ماست تا بدانیم آرامش ، امنیت و صلابت امروزمان را مدیون چه کسانی هستیم.

 

 

 

سردار اهوازیان نیز در مراسم «پلاک40» دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با بیان خاطراتی از رشادت های جوانانِ غیورِ ایران زمین در ایام 8سال جنگ تحمیلی و همچنین در مقابله با دواعش وحشی در کشورهای عراق و سوریه؛ از حاضرین خواست تا با بصیرتِ کامل، رهروی راه ولایت فقیه و یادگاران دلیرِ دفاع مقدس و مدافع حریم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) باشند.

 

این مراسم با مدح و ثنای اهل بیت عصمت و طهارت (ع) ادامه و با تجلیل از 30 نفر از کارکنان و اساتید جانباز و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر خاتمه یافت.