اطلاعیه مهم

دانشگاه آزاد اسلامی، واحد اسلامشهر، به منظور تکمیل ظرفیت رشته های دوره کاردانی خود در نیمسال   اول 92-91 از متقاضیان واجدشرایط ثبت نام بعمل می آورد. جهت ثبت نام از تاریخ 4/7/91 با مراجعه به سایت  www.azmoon.org با انتخاب رشته های مقطع کاردانی این واحد به یکی از روشهای ذیل اقدام نموده و پس از دریافت سند ثبت نام به همراه سایر مدارک  پس از ثبت نام

 از تاریخ 8 مهرماه 91 به بعد  به واحد دانشگاهی جهت ثبت نام حضوری   ، مراجعه نمایید.

 الف) متقاضیان دارای سابقه آزمون:

متقاضیان دارای سابقه آزمون سراسری رشته های غیرپزشکی و آزمون کاردانی پیوسته سال 91 پس از ورود به سامانه ثبت اینترنتی مرکز آزمون به دو روش قادر به رؤیت اطلاعات فردی و آزمونی خود می باشند:(1) ورود شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و کد امنیتی ، (2) ورود شماره پرونده ، کد رهگیری و کد امنیتی ، پس از این مرحله متقاضیان مزبورلازم است رشته / محل مورد تقاضا را انتخاب نمایند.

متقاضیان دوره کاردانی ناپیوسته لازم است با رعایت تطابق مجموعه امتحانی با مجموعه رشته انتخابی نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. پس از از این مرحله اطلاعات فردی و آزمونی متقاضی در سند ثبت نمایش داده می شود که لازم است متقاضیان نسبت به چاپ این صفحه اقدام نموده و با در دست داشتن سندثبت نام و سایر مدارک حداقل 24 ساعت بعد به محل دانشگاهی انتخابی مراجعه نمایند.

تذکر:

-         متقاضیان دارای سابقه آزمون در صورت ثبت نام با استفاده از سابقه خود نیاز به پرداخت هزینه خرید اینترنتی کارت اعتباری ندارند.

-         متقاضیان دارای سابقه آزمون تنها یکبار امکان ثبت نام و اخذ سند ثبت نام با استفاده از سابقه آزمونی خود را دارند.

-         متقاضیان دارای سابقه آزمون در صورتی که یکبار با استفاده از سابقه آزمون خود ثبت نام نموده اند، جهت ثبت نام مجدد در رشته / محل جدید لازم است مشابه متقاضیان فاقد سابقه آزمون اقدام نمایند و برای ثبت نام مجدد ملزم به خرید اینترنتی کارت اعتباری می باشد.

 

ب- متقاضیان فاقد سابقه آزمون:

متقاصیان فاقد سابقه آزمون ملزم به خرید اینترنتی کارت اعتباری ثبت نام به مبلغ 90000 ریال و درج شناسنامه ثبت نام ، رمز ثبت نام و کد امنیتی در داخل کادر مربوطه در سامانه ثبت نام اینترنتی مرکز آزمون می باشد.           با توجه به اینکه از خریداری کارت اعتباری ثبت نام امکان باز پس گیری وجه آن وجود ندارد لذا به متقاضیان توصیه گردد پس از آگاهی از شرایط و ضوابط نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام نمایند. پس از این مرحله متقاضیان مزبورملزم به تکمیل  فرم  اطلاعات فردی و رشته / محل مورد تقاضا و ارسال فایل عکس خود مطابق توضیحات ارائه شده در سامانه می باشند. در مرحله بعد سند ثبت نام حداقل 24 ساعت بعد به محل دانشگاهی انتخابی مراجعه نمایند.